Вас вітає сайт
Професійно-технічного училища № 12
м.Знам'янка
Тиждень предметів суспільно-гуманітарних дисциплін, який стартував у п’ятницю третього листопада тематичною лінійкою «О слово рідне, хто без тебе я?», пройшов з 06 по 10 листопада 2017 року під девізом «Мова наша рідна, мова калинова».
           У понеділок 06 листопада 2017 року проходив день історії.
Викладач історії Халімончиков В.В. разом з учнями ІІ курсу 6о-ї  групи (професія «Слюсар з ремноту рухомого складу. Помічник машиніста електровоза») провели історичну вікторину «Найкращі знавці історії».
Про найцікавіші факти з історії виникнення писемності, виникнення та поширення книгодрукування  учні училища довідалися під час інформаційної хвилини.

У вівторок 07 листопада, коли проходив день англійської мови, найкращі знавці (учні І курсу 71-ї групи (професія «Слюсар з ремноту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза») разом з викладачем Борзенко О.М. пізнавали традиції англомовних країн у ході проведення інформаційного дайджеста й вікторини «English-speaking countries».
Середа 08 листопада  повела учнів ІІ курсу 60-ї групи  у світ художнього слова. Викладач зарубіжної літератури Сугак Н.В. запропонувала учням  вікторину «Світ літератури», у ході якої учні ще раз зазирнули до скарбниці зарубіжної літератури.
У четвер 09 листопада традиційно проходив день української мови і літератури. 
Сила слова безмежна! Воно здатне робити диво, бо хвилює найтонші струни людського  серця. І саме тому в Дня української писемності та мови  викладач Барталевич Н.А. провела мовознавчі інтелектуальні заходи:  «Український  гравіккон», вікторину «Народознавче лото», конкурс мовознавців.
Нині проводиться багато конкурсів знавців української мови. Одним із наймасовіших і найпопулярніших є Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, який  упевненою ходою крокує не лише в Україні, а й у багатьох країнах
світу, де живуть наші співвітчизники. Це підтвердження того, що словесність - початок усіх наук. Вона - джерело, звідки починається струмок, який ширшає, набирає силу і розливається могутньою рікою духовності. У нашому училищі 9 листопада стартував І етап цього конкурсу.
Традиційно в День української писемності та мови - 9 листопада   вкотре відбувся     радіодиктант національної єдності. Цьогоріч він розпочався о 12:00  на Першому каналі Українського радіо. Текст читав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор підручників і посібників з української мови Олександр
Авраменко.      
Девіз цьогорічного радіодиктанту - «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».
До написання Всеукраїнського  диктанту національної єдності долучилися й учні та працівники нашого училища.