Вас вітає сайт
Професійно-технічного училища № 12
м.Знам'янка
9 листопада  відбувся традиційний конкурс «Міс і Містер училище 2017», серед 22 учасниць і учасників вибирали гідних носити це звання протягом року. Сьогодні студенти 1-3 курсів училища, а завтра - залізничники. Вони усі такі різні, але кожен по-своєму талановитий і вартий перемоги.
Конкурс «Міс і Містер училище» є традицію нашого закладу, який зазвичай проходить восени - говорить заступник директора з навчально-виробничої роботи Лілія Грабовська, даючи интерв'ю кореспонденту газети "Комора. інфо"  - але цього року він наймасштабніший, маємо рекордну кількість конкурсантів - 11 учасниць та 11 учасників.
Усі учасники боролися за звання «Міс і Містер училище 2017» у трьох конкурсах: «Інтелектуальний», в якому вони відповідали на запитання від ведучих (Олена Олізько та Андрій Нігай), «Дефіле сучасного стилю», де учні та учениці закладу продемонстрували тенденції сучасної моди незвичним способом, виконавши усі разом танок, вкінці дефіле та «Творчі здібності», в якому співали, танцювали, деякі хлопці показали силові вправи, а дівчатка - свої кулінарні здібності. Усі учасники приділили чимало часу підготовці, щоб показати глядачам яскраве шоу молодості, краси та талантів.
Нелегке завдання мало журі - вибрати кращих з найкращих, до складу журі увійшли:голова громадської організації «Єдність Кіровоградщини» Юрій Гребенюк,заступник директора з навчально-виробничої роботи Лілія Грабовська, заступник директора з навчально-виховної роботи  Ірина Григор’єва, інспектор відділу кадрів Ольга Смолякова, старший майстер Андрій Островський.

Глядачі теж мали змогу вибрати своїх переможців та надати звання «Міс та містер глядацьких симпатій».
Back
Next
Коли конкурсна програма була за плечима,  як і усі хвилювання учасників, настав довгоочікуваний момент - момент нагородження переможців, якими стали:
«Міс і Містер глядацьких симпатій» - Анастасія Мацієвська та Ілля Лисяний;
«Віце Міс та Містер училище» - Анастасія Жосан та Олександр Гайда;
«Міс і Містер училище 2017» - Дарина Яришева та Дмитро Горячов.
Інші учасники отримали титули: «Міс та Містер інтелект» (Анастасія Якіманська та Тарас Камінець),«Міс та Містер талант» (Анжеліка Тимофєєва та Дмитро Джус),«Міс та Містер чарівність» (Юлія Овчаренко та Станіслав Фролов),«Міс та Містер елегантність» (Вікторія Гненна та Максим Чорний),«Міс та Містер вишуканість» (Анна Гончарова та Олександр Кирій), «Міс та Містер екстравагантність» (Станіслава Сосницька та Роман Кравченко), «Міс та Містер привабливість» (Оксана Науменко та Едуард Погорілий),«Міс та Містер артистичність» (Валентина Орос та Олександр Руденко ).
Back
Next
Усі учасники конкурсу отримали подарунки, а дівчатка -  гарні букети квітів, які були надані спонсорами свята громадською організацією «Єдність Кіровоградщини» (голова Юрій Гребенюк) та приватним підприємцем Анною Доценко. Окремий букет квітів Юрій Гребенюк подарував чарівній ведучій Олені Олізько,викладачці професійно-теоретичної підготовки, яка й організувала це прекрасне свято.